жени со стил | | Trendseteri
Menu

Tag: жени со стил

Двобојни комбинации – тренд…

6311
Уникатни и интересни дневни комбинации   Доколку сакате интересни и уникатни дневни комбинации, овој тренд е како создаден за…

Малку поинаков накит за…

7669
Накит кој зборува самиот за себе   Креативниот и уникатен избор на накит ќе ја зачини секоја модна комбинација,…

Фустан и патики –…

9447
Модели на фустани кои одлично се комбинираат со патики   Патиките ги обожаваме сите. Удобни, модерни и лесни за…

Облечете се како милионерки

15160
Со овие трикови ќе изгледате луксузно и префинето   Голем број на жени прават грешки во облекувањето се со…

Најмодерни тренерки кои сите…

6694
Џеј Ло во гламурозно спортско издание   Латино дивата Џенифер Лопез, кога е во прашање модата ништо не препушта…

Заводливиот аксесоар за коса…

5696
Дизајнерите го најавуваат враќањето на трендот од 90-тите   Во текот на 90-тите години од минатиот век овој тренд…

Хејли Бибер во кожа…

7761
Хејли демонстрира како се носи овој тренд без грешка!   Познатата манекенка и трендсетерка Хајли Бибер повторно не воодушевува…

Стилска инспирација – Моника…

8369
Заносната италијанка Моника Белучи секогаш во центарот на вниманието   Пред да влезе во филмската индустрија, атрактивната бринета работеше…

Оделото е водечки тренд…

7457
Овој тренд и понатаму ги освојува девојките   Оделото е едно од најпопуларните трендови овие денови и несомнено ќе…

Популарните точкици

6852
Стајлинзи во кои дамите изгледаат “богато” и префинето   Точкиците се принт кој секогаш го посакуваме на облеката и…