Бел капут - Фаворит за секоја сезона | Trendseteri
Menu

Бел капут – Фаворит за секоја сезона

Белиот капут е едно од оние гламурозни парчиња во вашиот гардеробер кое самостојно може да создаде цела модна приказна


Дури и наједноставната комбинација од фармерки и џемпер, заедно со белиот минималистички капут со остри линии, може да делува фантастично.

Иако на моменти делува како тежок за одржување и комбинирање, вреди да го имате при рака за деновите кога ви недостасува малку светлина во облеката.

Уверете се во неговата сèстраност низ следниве неколку комбинации: