Хејли Бибер во кожа од глава до пети | Trendseteri
Menu

Хејли Бибер во кожа од глава до пети

Хејли демонстрира како се носи овој тренд без грешка!

 

Познатата манекенка и трендсетерка Хајли Бибер повторно не воодушевува со нејзиниот аутфит. Нејзиниот моден избор на модната недела во Париз е кожен аутфит кој се состои од кожна јакна со копчиња во облик на срце и кожен комбинезон.

Иако многу жени избегнуваат да носат кожни парчиња облека бидејќи не ги кријат недостатоците туку напротив, ги истакнуваат, но тоа не е случај и за Хејли која навистина изгледа моќно и тренди.

За да ја разбие монотонијата на црната боја, манекенката носеше розеви штикли, кои даваат доза на женственост на овој фраерски аутфит.