жени со стил | Trendseteri - Part 2
Menu

Tag: жени со стил

Оделото е водечки тренд…

7703
Овој тренд и понатаму ги освојува девојките   Оделото е едно од најпопуларните трендови овие денови и несомнено ќе…

Модели на фустани што…

7969
Нова сезона, нови трендови Доколку сте љубители на фустани, тогаш сигурно посебно се радувате на пролетта, а дополнителна причина…

Нов тренд! Нокти во…

3815
Lipstick ноктите се новиот beauty тренд   Доколку ве разочара големото враќање во тренд на францускиот маникир бидејќи очекувавте…

3 стилски грешки поради…

6363
Доколку не сакате да изгледате постари, не ги правете овие грешки   Секоја жена сака да изгледа помлада. Но,…

Правила за добар стил:…

8194
Овие парчиња облека не се повеќе за вас   Иако веруваме дека не постојат правила кои треба строго да…

Вака се облекуваат самоуверените…

7601
За жените можете многу да откриете во зависност од тоа како се облекуваат   Жените кои зрачат со самодоверба…