Популарните точкици | Trendseteri
Menu

Популарните точкици

Стајлинзи во кои дамите изгледаат „богато“ и префинето


Точкиците се принт кој секогаш го посакуваме на облеката и модните додатоци. Фустаните со точки неодоливо не потсетуваат на 50-тите години, здолништата се така романтични, а чорапите со овој детал се секогаш добродојдени да ја зачинат комбинацијата.

Секоја сезона можеме да ги пронајдеме во актуелните колекции, најчесто на парчиња како блузи и фустани. Животот би бил досаден без точкици, нели?