Жени | Trendseteri
Menu

Tag: Жени

Кожени јакни за секоја…

32321
Модни комбинации со кожени јакни   НАПОМЕНА!!!Купивајте вештачка кожа.  Навлегуваме во периодот кога кожената јакна ни станува секојдневие. А,…

Сладок, модерен и тренди…

41598
Супер стилски идеи за вашите есенски модни комбинации   За нас октомври е супер месец, бидејќи знаеме дека летото…

Сигурни модни формули за…

14458
Што да облечете кога не знаете како треба да се облечете? Сите сме се нашле во ситуација кога сме…

Заљубете се во сомот…

26301
Погледнете како да го комбинирате овој материјал за да изгледа и софистицирано и модерно Знаеме дека гардеробата од сомот…

Правата комбинација може да…

18395
Како да ги комбинирате класичните парчиња облека на нов и тренди начин? Класичните модни комбинации, односно класиката како дел…

Мода и психологија на…

16112
Што кажува вашата омилена боја за вас?   Дали и вие припаѓате во групата на луѓе кои и покрај…

Комбинации за секоја пригода

15660
формули за модни комбинации кои секогаш изгледаат добро Приказните за трендовите ни го насочија вниманието кон она што е…

И во 40-тите како…

14004
Мода во 40-тите: Неколку парчиња облека со кои секогаш ќе изгледате неверојатно   Додека да наполни 40 години, речиси…

Какви јакни ќе се…

23754
Тренди јакни кои мора ди ги имате во вашиот плакар   Оваа сезона во центарот на вниманието ќе бидат…

Аутфит за секоја пригода

25069
Модни комбинации во кои ќе се заљубите   Повеќето денови можеме тотално да се извлечеме носејќи ја нашата најудобна…