Кожени јакни за секоја пригода | Trendseteri
Menu

Кожени јакни за секоја пригода

Модни комбинации со кожени јакни

 

НАПОМЕНА!!!
Купивајте вештачка кожа. 

Навлегуваме во периодот кога кожената јакна ни станува секојдневие. А, за да немате впечаток дека комбинациите ви стануваат здодевни, ви нудиме свежи идеи.

Без оглед дали станува збор за вечниот класик – црна кожена јакна или пак некој шик модел во боја, сите го обожаваме ова парче кога температурата надвор малку ќе се накачи.

Веќе сигурна опција е во комбинација со фармерки и кошула, но совршено се вклопува и во комбинација со лежерните фустани и здолништа заради контрастот.

Украдете некоја идеја: