Трендови | Trendseteri
Menu

Tag: Трендови

Микро тренд за кул…

5065
Разликата е во деталите Понекогаш е потребен само еден мал детал да ја направи интересна и кул вашата дневна…

Трендовите се менуваат, добриот…

4156
Парчиња што ќе ги носите со години За да изгледате модерно и тренди, не е потребно да ги следите…

Модни трендови за 2021-та

8044
Овие модни трендови ќе владеат во 2021-та година, а многу од нив веќе ги имате во вашиот гардеробер Доколку…

Фустан и патики –…

9720
Модели на фустани кои одлично се комбинираат со патики   Патиките ги обожаваме сите. Удобни, модерни и лесни за…

Неодоливиот тренд!

8738
Стилска комбинација што мами погледи   Спојот на макси здолниште со боди или обична маица и не е некоја…

Популарната чанта пред една…

4322
Трендсетерките ја враќаат на голема врата популарната чанта од 2005 година   Ова не е ни прв ниту последен…

Најпосакуваното здолниште

7036
Миди кожно здолниште за тренди пролет   Дури и оние девојки што не ги сакаат здолништата и со задоволство…

Металик тренд во Холивуд

5931
Холивудските ѕвезди не можеа да одолеат на овој тренд   Судејќи според фотографиите на доделувањето на Оскарите, металик е…

Неочекувани трендови

9894
Вака ќе се облекуваме оваа пролет!   Голем е изборот што ќе го имаме од дизајнерите за следната сезона,…

Есенски трендови за дама…

4083
Есенска инспирација: Лежерни викенд комбинации за сите пригоди Искористете го овој есенски викенд за уживање со пријателите, за прошетка…