Стилот на познатите оваа недела | Trendseteri
Menu

Стилот на познатите оваа недела

Модни стилови на познатите во новата декада

 

Стилот на светски познатите личности претставува вистинска модна инспирација за сите луѓе во светот. Ние ви ги издвоивме најубавите модни изданија на познатите трендсетерки оваа недела, од теретана, улични стилови и вечерни комбинации, па се до бикини за на плажа доколку патувате во некоја тропска дестинација, како Бела Хадид на пример.

Бидете и виде дел од светот на трендсетери…