Ирина Шајк - Сексапилна како никогаш до сега | Trendseteri
Menu

Ирина Шајк – Сексапилна како никогаш до сега

Ирина ја засени промоцијата на која беше спцијален гостин

 

На промоцијата на новиот парфем „Scandal A Paris“ на Жан Пол Готје, Ирина Шајк како специјален гостин го привлече вниманието на гостите.

Атрактивната Русинка го истакна својот сексапил во црн фустан со висок шлиц и длабоко деколте, кој доаѓа од ателјето на Готје.

Photos: instagram/@jpgaultierofficial