Irina Shayk | | Trendseteri
Menu

Tag: Irina Shayk

Ирина Шејк во центарот…

2693
Повторно докажа зошто се смета за една од најубавите жени на свет Руската манекенка Ирина Шејк каде и да…

Ирина Шајк – Сексапилна…

5066
Ирина ја засени промоцијата на која беше спцијален гостин   На промоцијата на новиот парфем „Scandal A Paris“ на…

„Irina Shayk“ – мајка…

7562
„Irina Shayk“ каде и да помине, не ги остава минувачите рамнодушни   Славната мајка и покрај „мрачниот“ стајлинг е…