Технологија | Trendseteri
Menu

Технологија

Магијата на фотографијата

2557
Со едноставни ефекти до најубави фотографии  …

„Lenovo Z6 Pro“…

3877
Лудилото за повеќе мегапиксели не стивнува Борбата…

Оваа апликација го…

1619
Компанијата „Sandvine“ ги истражи нашите навики околу…

Избери број –…

2249
Префиксот е наш, а бројот е ваш!…

Телекабел Мобил

6899
Телекабел како нов оператор   22 години…

Доживејте ја вселената…

2350
Доколку сакате незаборавно патување во вселената, сега…

Новиот „Huawei Mate…

1797
Најмоќниот „паметен телефон“ досега   „Huawei“ успешно…

Samsung Galaxy X

1745
Новиот Samsung Galaxy X со екран што…

Неверојатно! Робот ја…

678
Неверојатно! Робот ја намести Рубиковата коцка за…

Наскoро и кај…

1307
  Мини јахтата „Jet Capsule“ ќе плови…