стил | | Trendseteri
Menu

Tag: стил

Белите фармерки вриштат „лето“

26916
Комбинации кои ќе направат да блеснете во бели фармерки   Самите бели фармерки вриштат „лето“! Тие успеваат да се…

Задолжителни парчиња за оваа…

23512
Иако модните трендови брзо се менуваат, со овие прачиња никогаш нема да згрешите   Модните трендови се менуваат толку…

Тренди здолништа за топли…

20289
Модерен и шик начин за комбинирање на здолништа оваа пролет   Здолништата се дефинитивно едно од оние класични парчиња…

Привлечност на прв поглед

21100
„Магични“ парчиња облека во кои веднаш ќе изгледате попривлечно   Со оглед на моменталната ситуација, модната пролет ја промашивме.…

Аутфит за секоја фотографија

21279
Модни комбинации во кои ќе се заљубите   Повеќето денови можеме тотално да се извлечеме носејќи ја нашата најудобна…

Минијатурни чантички

7696
Нов тренд кој освојува сè повеќе модни икони   Додека нашите телефони растат во големина, чантите стануваат сè помали.…

Носете го сонцето на…

13363
Модни комбинации за топлите денови со жолти детали   Жолтата боја има моќ да ни го подобри расположението инстантно.…

Правата комбинација може да…

10843
Како да ги комбинирате класичните парчиња облека на нов и тренди начин?   Класичните модни комбинации, односно класиката како…

Неколку трикови со кои…

17104
Следете ги овие совети и изградете го вашиот нов стил   Иако во духот жените може да се чувствуваат…

Најдобрите модни изданија на…

6981
Импресивен и секси стил кој провлекува внимание каде и да се појави   Топ моделот Бела Хадид (23) која…