Најдобрите модни аутфити на Пријанка Чопра | Trendseteri
Menu

Најдобрите модни аутфити на Пријанка Чопра

Стилски комбинации кои веднаш ќе ве освојат!

 

Пријанка Чопра од Индија е новото име кое завладеа на холивудската сцена, име кое успеа да ги пробие расните бариери и да добие главна улога во една од најгледаните американски серии “Quantico”. Вистински пример за успешна жена која граби кон животот и на која и предвидуваат светла иднина во Холивуд.

Кога ќе ја погледнете, првата работа што ја гледате е нејзината убавина, но исто така оваа холивудска ѕвезда несомнено има “око” за мода. Нејзините стилски комбинации дефинитивно ќе ве освојат и ќе ве инспирираат.

Во продолжение погледнете ги најдобрите модни аутфити на Пријанка Чопра.