Калтрина “облечена” само во коса | Trendseteri
Menu

Калтрина “облечена” само во коса

Скопската барбика ги руши сите граници

 

Скопската барбика Калтрина Круезиу Балаш повторно во провокативно издание ги “запали” социјалните мрежи. Таа на своите фанови на Инстаграм им сподели фотографија и видео на кои тешко дека некој ќе остане рамнодушен.

Во оваа несекојдневна фотосесија, Калтрина беше “облечена” само во коса, сето тоа пред објективот на познатиот фотограф Арбер Елези за промоција на фризерскиот салон Трио” во Тирана.

“Немам што да облечам” напиша Калтрина на Инстаграм.