Како познатите го прославија Св. Валентин? | Trendseteri
Menu

Како познатите го прославија Св. Валентин?

Вљубени гулапчиња

Милиони вљубени гулапчиња вчера го прославија Валентајн, па така и холивудските ѕвезди. Бројни славни парови прославија со романтична вечера и споделија фотографии, видеа и пораки со кои си го честитаа Денот на вљубените.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез

“Да сакаш и да бидеш сакан. Тоа е среќа. Ти го исполнуваш моето срце и те сакам најмногу. Среќен Валентајн! Мачо, ти ми ги исполни сите мои соништа”

Жизел Бундшен и Том Бреди

Миранда Кер и Еван Шпигел

Катерин Зета Џонс и Мајкл Даглас

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

Џиџи Хадид и Зејн Малик

Дејвид и Викторија Бекам

Никол Кидман и Кеит Урбан

Дуа Липа и Анвар Хадид

Џон Легенд и Криси Тејген

Барак и Мишел Обама