“Корона глам”: Тина Валме во необична креација | Trendseteri
Menu

“Корона глам”: Тина Валме во необична креација

Креација инспирирана од коронавирусот

 

Една од најзгодните девојки на нашите простори, хрватската танчерка Тина Валме на нејзиниот Инстаграм профил објави фотографија пред настап на која позира во креација која, очигледно, е инспирирана од коронавирусот.

“Се чувствувам толку болнo што оваа фотографија е најсоодветна” напиша Тина на Инстаграм.