Џиџи Хадид | | Trendseteri
Menu

Tag: Џиџи Хадид

Џејмс Бонд во женска…

5576
Адријана Лима, Џиџи Хадид, Ирина Шејк и Џоан Смалс Иако модата во светот се менуваше и еволуираше низ годините,…

Кендал и сестрите Хадид…

5560
Бурбери кампања за сезоната пролет/лето 2020   Британската луксузна куќа Бурбери тукушто ја објави новата кампања во која главни…

Женски бенд од 80-тите…

6078
Прекрасна кампања на Moschino   Познатиот моден фотограф Стивен Мејсел во својата долгогодишна кариера сними безброј едиторијали, насловни страници…

Victora’s Secret Show нема…

3031
Крајот на една ера     Некогаш најобожаваниот бренд за долна облека е вистински пример што им се случува…

Џиџи Хадид во новата…

4759
Gigi Hadid x Reebok: Колекција за најхрабрите авантуристи   Втората по ред Reebok x Gigi Hadid Trail колекција ги…

Џиџи Хадид – Атрактивна…

3442
Заблескајте во наједноставните парчиња како супермоделот Џиџи Хадид Со сигурност може да се каже дека фармерките и мајцата се…