Нешто ново - Нешто убаво | Trendseteri
Menu

Нешто ново – Нешто убаво


Бидете дел од убава забава со прекрасни луѓе


Надвор од метрополата забавите се во пријатна атмосфера, со дух и убав амбиент. 

Овој викенд имате прилика да бидете дел од една таква добра забава наречена „Suit up!“. Мажите во костум, а девојките во соодветен аутфит.

„Be gentle to get a lady!“

Повелете во сабота на 16. февруари во „Coffee Lab“ со почеток од 21.00 часот.
Телефон за резевација  074 202 222

Одговорен за музиката ќе биде „DJ Mats“, кој ќе даде сè од себе за да ви остане таа забава незаборавна.

Доколку ви треба инспирација…

…посетете ја галеријата на Signori – кликни тука