Coffee Lab | | Trendseteri
Menu

Tag: Coffee Lab

3 години највкусното кафе

4766
Роденденска забава со DJ Pancho, Irie Scratch и Nasty Во сабота 7. септември, Coffee Lab го прославува 3. роденден.…

Latin Prince @ Music…

2343
Настан, кој го засени и Бреговиќ Познатиот DJ Latin Prince ја вжешти атмосферата до степен како што не успеа…

DJ Latin Prince

2558
Фамозниот DJ Latin Prince во Македонија Познатиот DJ Latin Prince кој ги вжештува забавите во најпознатите клубови ширум светот,…

Одлична журка со „Irie…

10803
Погледнете каква беше атмосферата во „Coffee Lab“ Уште една одлична журка во „Coffee Lab“„Irie Scratch“ успеа да ја вжешти атмосферата…

Irie Scratch

1877
Ветување за добра забава И оваа сабота се сели добрата забава надвор од Скопје!  Се прашувате зожто? – Затоа што…

Нешто ново – Нешто…

5857
Бидете дел од убава забава со прекрасни луѓе Надвор од метрополата забавите се во пријатна атмосфера, со дух и…

DJ Pancho – Shorty…

4248
Pancho со одлична забава во Coffee Lab Изминатиот викенд центарот на забавата се пресели во Штип во познатото кафуле…

DJ Pancho aka Shorty…

1688
Каде што се тие, таму е забавата Да го испратиме најдолгиот месец од годината со целодневна забава со Alek Soltirov…

Dino MFU со одличен…

1842
Штип предвремено ја прослави „Нова Година“   Минатата сабота во Coffee Lab гостуваше грчкиот DJ – Dino MFU, кој…

DJ Dino MFU

2088
Забава која не смее да се пропушти   Најдоброто за на крај! На 29. декември гостува познатиот грчки DJ…