Незаборавна Новогодишна ноќ во Four | Trendseteri
Menu

Незаборавна Новогодишна ноќ во Four

Дочекај ја Новата 2018та Година со Викторија Лоба

 

Уживај во незаборавна Новогодишна ноќ со Викторија Лоба во „Four“!
Искористете го попустот за рана резервација до 15 декември.

Резервирајте на: +389 71 348 477 или +389 76 434 244

Повеќе информации на …Four

Дочек на Новаата 2018та Година со Викторија Лоба

Уживајте во незаборавна Новогодишна ноќ!За повеќе информации кликни тука: https://goo.gl/7gUUgU

Posted by Трендсетери on Mittwoch, 13. Dezember 2017