Four | Trendseteri
Menu

Tag: Four

Дочекајте ја Нова 2020…

6389
Забавите на трендсетерите   Полека се ближи најлудата ноќ, но сигурно повеќето од вас сеуште немаат одлучено каде ќе…

Join us for a…

2848
Придружете ни се за незаборавно искуство Вистинските трендсетери знаат каде им е местото. Летната сезона започна и со неа…

Најдобрата забава за дочек…

3989
Заслужено прогласена како најдобра забава за дочек на Новата година Кога се работи за дочек на „Нова Година“ надвор…

Brunch @ Four

2276
  За прв пат во Македонија со понуда на „Brunch“   Во многу држави во светот, рестораните во недела…

Незаборавна Новогодишна ноќ во…

1986
Дочекај ја Новата 2018та Година со Викторија Лоба   Уживај во незаборавна Новогодишна ноќ со Викторија Лоба во „Four“!…

Park Hotel & Spa…

2692
Отварање на најголемата тераса во градот   Park Hotel & Spa, кој се наоѓа во градскиот парк веднаш поред кејот…