Join us for a lifetime experience | Trendseteri
Menu

Join us for a lifetime experience

Придружете ни се за незаборавно искуство


Вистинските трендсетери знаат каде им е местото.

Летната сезона започна и со неа богата и посебната понуда на ресторанот FOUR во Скопје, која ви ветува незаборавни моменти и уживање за сите сетила

 

Суши викенд (20-23 јуни)

Го прославуваме интернационалниот суши ден, со специјална промоција за најголемите љубители на суши.

Оваа недела од четврток до недела, уживајте во најдоброто суши во градот, подготвено од нашиот суши шеф Тојоко Тагучи. Со секое нарачано суши, гратис чаша вино од винаријата Бовин или саке.

 

Свежа риба и вино од Камник

Секоја сабота во FOUR од 20 часот уживајте во специјалитетите со свежа риба од кујната на нашиот масер шеф „Eleftherios Dalagiorgos“, со гратис чаша вино од Chateu Kamnik Winery Winemakers’ Selection.

 

Готвење во живо

Специјално летно уживање – цело лето од 20 часот навечер готвиме во живо на прекрасната тераса на FOUR.

Уживајте во уникатната можност да ги гледате нашите шефови како подготвуваат вкусни специјалитети само за вас. Време е за креирање на специјални незаборавни мигови и уживање за сите сетила

Кликнете тука за понудата Live cooking menu

Повеќе информации и резервации на 02 551 51 73.