DJ Dino MFU | Trendseteri
Menu

DJ Dino MFU

Забава која не смее да се пропушти

 

Најдоброто за на крај!

На 29. декември гостува познатиот грчки DJ Dino MFU во Coffee Lab во Штип.

Не дозволувајте да ја пропуштите приликата да бидете дел од најдобрата забава од оваа 2018та година и воедно на местото на сите трендсетери. 

Се гледаме во Штип
Повеќе информации на Coffee Lab

Gepostet von Coffee Lab am Donnerstag, 27. Dezember 2018