џемпер | | Trendseteri
Menu

Tag: џемпер

Омилено зимско дуо

13395
Совршена комбинација – Мини здолниште и голем, топол џемпер. Кога низ прозорецот од собата ќе видите дождливи капки и…

Топли црвени џемпери

3777
„Љубов на прв поглед“ на секоја жена во зима Топлите плетки се најголемата зимска љубов на жените кога температурите…

Бела ролка

4317
Идеи како да ја носите белата ролка Неоспорен факт е дека црната ролка е модерна секогаш кога ќе застуди,…

Совршен контраст

2239
Неколку начини на кои можете да носите здолниште и џемпер во текот на оваа есен Есента е време кога…

Вака го прават тоа…

3015
Идеи за најдобра зимска комбинација на фармерки и џемпер   Омилен и безвременски спој на фармерки и џемпер, владее…

Џемпер – фустан и…

4059
Џемпер или пуловер-фустан и оваа зима е едно од најпосакуваните, хит парчиња   На некои парчиња секогаш и секогаш…

Вака изгледа најбараниот џемпер…

1713
Пред сè топол и удобен, но и модерен модел кој оди со сè   Зачекоривме во сезоната на топли…