Џемпер-фустан и оваа сезона, најпосакувано парче | Trendseteri
Menu

Џемпер – фустан и оваа сезона, најпосакувано парче

Џемпер или пуловер-фустан и оваа зима е едно од најпосакуваните, хит парчиња

 

На некои парчиња секогаш и секогаш се враќаме. Така помеѓу омилените класични и обични модели, оваа ладна сезона високо на листата фаворити котира омилениот џемпер-фустан.

Истовремено лесен за комбинација, а довлоно впечатлив да го освежи и зачини вашиот изглед во текот на зимата. Освен тоа, потребни ти се уште само капут и чизми или патики и спремни сте веднаш, било да се работи за денови кога не знаете што да облечете или за формални настани.

Овие модели се достапни во Zara

За да ви го олесниме изборот, издвоивме неколку наши фаворити од актуелните колекции на high street брендовите. Освен изборот на различни кроеви, моделите нудат еднаков избор на раскошни бои кои те чекаат во продолжение.

Овие модели се достапни во Zara и Mango