чевли | Trendseteri
Menu

Tag: чевли

Тренд чевли за 2021…

16684
Овие чевли се топ моделите кои ќе ги носиме веќе на пролет Балетанки, мокасинки и сè што е удобно!…

Хит обувки за пролет…

23078
Овие модели на обувки ќе бидат најмодерни оваа пролет Со почетокот на новата сезона, модните магазини, меѓу кои и…

Шпиц чевли? Повеќе не!

7069
Овој облик на чевли ќе доминира во целата година   Чевлите со шпицаст врв се вратија во мода пред…

Највпечатливи чевли од модните…

5310
“Фрлете” поглед на најдобрите модели од сите модни недели Се наоѓаме во сезоната на светските модни недели, па затоа…

Најпосакуваните чевли

9509
LFW: Погледнете што ќе биде актуелно во 2020 година   Најпознатите светски куќи ги презентираа колекциите за сезоната пролет/лето…

Најновите улични трендови во…

3519
Street style Милано: Чанти и обувки   И додека целиот фокус на модната недела во Милано, престолнината на италијанскиот…

Прекрасна колекција на Jimmy…

3285
Создадени за елегантни стајлинзи   Штиклите на Jimmy Choo се едни од најпосакуваните парчиња кај жените, а сега веројатно…

Новите шик Лобутинки

5965
Ќе се заљубите во овие луксузни чевли Фановите на „Christian Louboutin“ ќе ја препознаат оваа „trash“ техника со која…

Чевли за пролет/лето 2019

3086
Од Париз ни пристигнуваат најновите модели на чевли за следната сезона Неодамна заврши Неделата за висока мода во Париз,…

Чевли за сексапилен и…

7545
10 најатрактивни модели со кои ќе оставите впечаток каде и да се појавите   Салонки со тенки високи потпетици…