Новите шик Лобутинки | Trendseteri
Menu

Новите шик Лобутинки

Ќе се заљубите во овие луксузни чевли


Фановите на „Christian Louboutin“ ќе ја препознаат оваа „trash“ техника со која славниот дизајнер се служел и претходно креирајќи чевли.
Исцепкана златна лента под ПВЦ- то им дава на овој пар чизмички луксузен и префинет елегантен изглед.
 
Погледнете ги најновите креации на кралот на чевлите.

Кликни ТУКА