Највпечатливи чевли на модните недели | Trendseteri
Menu

Највпечатливи чевли од модните недели

“Фрлете” поглед на најдобрите модели од сите модни недели

Се наоѓаме во сезоната на светските модни недели, па затоа не е ни чудно што сè се врти околу нив. Чевлите се страст број еден на жените на кои изгледот им е важен. Чевлите од новите колекции на најголемите модни куќи веќе “се прошетаа” по улиците на модните метрополи за време на месецот на модните ревии. Сега ви ги претставуваме најдобрите од модните недели во Њујорк, Лондон, Париз и Милано.

Фрлете поглед и доколку не можете да си дозволите некои од овие скапоцени парчиња, инспирирајте се барем за трендовите.