трендсетери | Trendseteri - Part 2
Menu

Tag: трендсетери

Може да спиете буквално…

3472
Најактуелната Инстаграм сензација Соновите се исполнуваат, дури и оние кои изгледаа потполно неостварливи.  Дали знаевте дека можете да спиете…

“Тројката” ја освои модната…

2660
Оваа трендсетерска тројка ќе ве освои и инспирира Во светот на модата, каде сме веќе преплавени од модни блогерки…

За вистинските трендсетерки –…

8821
Најпопуларното парче облека за оваа сезона Класика која никогаш не излегува од мода… Ако треба да составиме листа на…

Кендал Џенер со must…

6712
Кендал Џенер во кампањата на модната куќа Valentino Една од најпопуларните манекенки во светот Кендал Џенер е заштитно лице…

Едноставнa, а тренди –…

7668
Теа Трајковска во есенска тренди комбинација Познатата наша пеачка Теа Трајковска е вистинска инспирација кога е во прашање модата.…

Стилот на познатите оваа…

4591
Модни стилови на познатите кои вреди да ги погледнете Стилот на светски познатите личности претставува вистинска модна инспирација за…

Илариа Кирилов во летно…

4796
Кумановката Илариа Кирилов со необична фотосесија   Сопственичката на модната куќа „Inventa“, најубавата Кумановка Илариа Кирилов, овај пат со…

Трендсетери меѓу нас

14166
Не треба да си позната личност за да бидеш трендсетер. Ова се извадоци од нашите трендсетери ширум Македонија. Убави…