трендсетери | | Trendseteri
Menu

Tag: трендсетери

Јована Трајковска – трендсетерка…

5441
Новата ѕвезда е на повидок   На спектакуларниот настан “Инфлуенсер на годината” кој беше организиран од “Убавина и здравје”,…

Моден водич за стајлинг…

2136
Комбинации за ладните денови кои доаѓаат   Оваа есен и зима повеќе се радуваме отколку претходните години поради фактот…

Гламурозно издание на руските…

2121
Street Style: Москва Откако завршија модните недели во светските метрополи како Њујорк, Париз, Лондон и Милано, на ред дојде…

Ирина Шејк – чекор…

2742
Италијанскиот бренд Falconeri со моќна “ледена” кампања Познатиот италијански бренд Falconeri излезе со нова кампања за нивната најнова колекција…

Може да спиете буквално…

2740
Најактуелната Инстаграм сензација Соновите се исполнуваат, дури и оние кои изгледаа потполно неостварливи.  Дали знаевте дека можете да спиете…

“Тројката” ја освои модната…

2104
Оваа трендсетерска тројка ќе ве освои и инспирира Во светот на модата, каде сме веќе преплавени од модни блогерки…

Сладок, модерен и тренди…

2154
Супер стилски идеи за вашите есенски модни комбинации За нас октомври е супер месец, бидејќи знаеме дека летото сѐ…

За вистинските трендсетерки –…

8457
Најпопуларното парче облека за оваа сезона Класика која никогаш не излегува од мода… Ако треба да составиме листа на…

Кендал Џенер со must…

6243
Кендал Џенер во кампањата на модната куќа Valentino Една од најпопуларните манекенки во светот Кендал Џенер е заштитно лице…

Едноставнa, а тренди –…

6949
Теа Трајковска во есенска тренди комбинација Познатата наша пеачка Теа Трајковска е вистинска инспирација кога е во прашање модата.…