Теа Трајковска | Trendseteri
Menu

Tag: Теа Трајковска

Песната на Теа во…

6036
Теа со “Која сум јас” на листата “Топ 50 песни од Европа”   Песната “Која сум јас” на македонската…

Теа се прашува “Што…

5018
Нова песна и видео спот на Теа Трајковска Македонската пејачка и трендсетерка тукушто го објави нејзиниот нов сингл насловен…

Едноставнa, а тренди –…

7979
Теа Трајковска во есенска тренди комбинација Познатата наша пеачка Теа Трајковска е вистинска инспирација кога е во прашање модата.…

Теа Трајковска со нов…

4162
Теа Трајковска: “Насловот и приказната ќе ги откриеме дента на самата промоција”   Убавата Теа Трајковска го заврши снимањето…

Теа Трајковска со нова…

10780
Теа Трајковска со нова песна: “Бла бла бла”     “Бла бла бла” е новата песна на младата и атрактивна…