кан | Trendseteri
Menu

Tag: кан

Ева Лонгорија го истакна…

2419
Со бела креација од Алберта Ферети на галата amfAR Со оглед на тоа што непрекинато се занимава со филантропски…

Адријана Лима пристигна во…

2497
Прекрасна и во во „грди чизмички“ Адријана Лима е едно добро познато име во модната индустрија, која пристигна и…

Сексапилна без деколте и…

2661
Моника Беличи на Кански фестифал Додека сите се обидуваат да имаат што повисок шлиц, подлабоко деколте и подраматичен фустан,…

Поради нив, Француската ривиера…

4221
Досега немале ниту едно модно промашување, а овој пат беа брилијантни Главната филмска и модна дестинација во изминативе денови…

Бела Хадид блесна во…

2298
Бела Хадид не остава никого рамнодушен На премиерата на „Rocketman“, биографскиот музички филм за животот на Елтон Џон, присуствуваа…

70ти Кански Фестивал

1943
Заврши 70иот Филмски Фестивал во Кан   Како секоја година во последната мајска недела така и оваја центарот на вниманието…