Бела Хадид блесна во Диор на црвениот тепих во Кан | Trendseteri
Menu

Бела Хадид блесна во Диор на црвениот тепих во Кан

Бела Хадид не остава никого рамнодушен


На премиерата на „Rocketman“, биографскиот музички филм за животот на Елтон Џон, присуствуваа бројни славни личности, меѓу кои и Бела Хадид.

22-годишниот модел самоуверено чекореше на црвениот тепих во Кан во деликатна креација од високата мода на Диор и чевли од Кристијан Лобутин.