Сексапилна без деколте и длабок шлиц | Trendseteri
Menu

Сексапилна без деколте и длабок шлиц

Моника Беличи на Кански фестифал


Додека сите се обидуваат да имаат што повисок шлиц, подлабоко деколте и подраматичен фустан, Моника Белучи царува со црвениот тепих во Кан, облечена во црн комбинезон.

Црниот минимализам е нејзина тајна за моден погодок, а овојпат се одлучи за класичен комбинезон со широки ракави и високи облакодерки, од кои не се одвојува со години.

Без накит, чанта, драматична шминка и фризура, Моника Белучи уште еднаш докажува дека сексапилот е нешто што го носиш во себе: