Викторија Бекам | | Trendseteri
Menu

Tag: Викторија Бекам

Бизнис шик – стилот…

10242
Изглед кој е одличен за бизнис опкружување, но и за пијачка после работа   Шик кој не е претерано…

Микро тренд за кул…

4561
Разликата е во деталите Понекогаш е потребен само еден мал детал да ја направи интересна и кул вашата дневна…

Стил на денот: Викторија…

1880
Светската трендсетерка во фантастично бизнис издание Познатата британска дизајнерка и светска трендсетерка Викторија Бекам, секогаш одбира спектакуларни модни комбинации.…

Викторија Бекам – Колекција…

3976
Викторија Бекам ја претстави новата колекција на Fashion Week во Лондон Откако со години ги претставуваше своите колекции во…

Безвременски стилски формули од…

12007
Викторија Бекам – Модна икона и вистински трендсетер Викторија Бекам освојува со женствени и минималистички комбинации, а за летните…