Безвременски стилски формули од Викторија Бекам | Trendseteri
Menu

Безвременски стилски формули од Викторија Бекам

Викторија Бекам – Модна икона и вистински трендсетер


Викторија Бекам освојува со женствени и минималистички комбинации, а за летните денови може да позајмиме неколку модни формули од неа.

Викторија секогаш изгледа совршено од глава до пети, а парчињата во нејзиниот гардеробер се едноставни, елегантни и префинети.

Ако сакате секогаш да бидете впечатливи, на работа или на средба со пријателите, а притоа да зрачите со доза на елеганција – оваа модна икона е вашата инспирација.


Класична бела маица и панталони, т.е. фармерки со висок струк


Бела кошула со миди здолниште


Миди фустан и штикли