Викторија Бекам - Колекција пролет/лето 2020 | Trendseteri
Menu

Викторија Бекам – Колекција пролет/лето 2020

Викторија Бекам ја претстави новата колекција на Fashion Week во Лондон


Откако со години ги претставуваше своите колекции во Њујорк, Викторија Бекам новата колекција пролет/лето 2020 ја претстави на Модната недела во Лондон.

Новата колекција е богата со детали и ги претставува омилените парчиња облека на денешните модерни жени, истакнувајќи ја женственоста.

Секое парче облека и секоја модна комбинација што Бекам ја претстави може да се замисли во секојдневниот избор на жените.

Многу славни личности присуствуваа на настанот, но најголемо внимание привлече семејството Бекам – Дејвид со ќерката Харпер како и Бруклин со девојката Хана Крос.


Погледнете ја новата колекција на Викторија Бекам пролет/лето 2020