Преспав 4 сезона - официјален трејлер | Trendseteri
Menu

Преспав 4 сезона – официјален трејлер

Хит серијата Преспав

 

Сите со огромно нетрпение ја очекуваме 4-тата сезона на најпопуларната македонска серија “Преспав”, а денес екипата го објави и официјалниот трејлер.

Нови сопственици на Преспав, желба на Ула за бебе, но и нови актерски ѕвезди како Никола Којо, Анѓелка Прпиќ и Сашко Коцев се појавуваат на тизер трејлерот за новата сезона. 

Четвртата сезона на Преспав ќе се емитува од 18 декември 2019-та година на првиот канал на МРТВ, а епизодите ќе бидат достапни и на каналот на Преспав на YouTube. 

Погледнете го трејлерот…