ДНК и Миа Костова со нов сингл „Ние“ | Trendseteri
Menu

ДНК и Миа Костова со нов сингл „Ние“

Нова песна и видео спот на ДНК

Дуото ДНК имаат нова песна со наслов “Ние”.  Композицијата е на веќе проверениот тандем Панчо и Лазар Цветковски, односно музиката е нивно заедничко дело, текстот е на Панчо, додека аранжманот е на Лазар. Главната улога во спотот ја има атрактивната ТВ водителка Миа Костова.