Музика, салса и Casa Cubana | Trendseteri
Menu

Скопје со вкус на Карибите

 

Музика, салса и Casa Cubana

 

Casa Cubana ни ја носи душата на Карибите во центарот на Скопје.  Дали кафе или коктејл повеќе, во Casa Cubana сте на правото место да ја почуствувате Куба. Убаво место за добри дружби и забави.

 

Повелете ја неделната агенда на Casa Cubana

Среда: CUBANA con YASMIN LOPEZ live
Четврток: #DjGUARDIJAN LATIN HITS ► LATINO MIX ► REGGAETON, MERENGUE, BACHATA, SALSA
Петок:> #BOKACONGA live
Сабота:> LATIN HOUSE MIX DJ BOBI LATIN
Недела:> KaDance live Dance SALSA party rez: 072-311-792