Moda | Trendseteri
Menu

Tag: Moda

Брендот 4БМ на светскиот…

8525
Ексклузивно интервју со креаторите на „4BM“ – Made in Macedonia 4БМ е бренд основан во македонија од страна на…

Versace за пролет/лето 2019

3190
Versace продолжува да ги слави 90тите години во голем стил Новата кампања за пролет 2019 година, која ја фотографираше…

„JO.AN“ Fashion & Lifestyle…

3510
„JO.AN“ Fashion & Lifestyle Expo 2018: Креации создадени за отменост и нежност   Дизајнерката Андријана Јовановска која стои зад…

Северина секогаш „ин“: нејзиниот…

2597
Северина секогаш “ин”: нејзиниот стајлинг можете да го ископирате веднаш!   За стилот на познатата мега ѕвезда Северина, говорат…