Versace за пролет/лето 2019 | Trendseteri
Menu

Versace за пролет/лето 2019

Versace продолжува да ги слави 90тите години во голем стил


Новата кампања за пролет 2019 година, која ја фотографираше Стивен Мејсел во центарот на вниманието ги има манекенките Ирина Шајк, Бела Хадид и Шала Харлоу, кои позираат во ексцентрични разнобојни комбинации.

Photos: Steven Meisel