Северина секогаш „ин“ | Trendseteri
Menu

Северина секогаш „ин“: нејзиниот стајлинг можете да го ископирате веднаш!

Северина секогаш “ин”: нејзиниот стајлинг можете да го ископирате веднаш!

 

За стилот на познатата мега ѕвезда Северина, говорат јавноста и модните критичари баш заради тоа што често знае да го облече она што на другите не би им паднало ни на памет. Атрактивната пеачка едноставно знае како да го вклопи било кое парче облека, без разлика дали се работи за елегантна или спортска комбинација.

 

Последниот нејзин „outfit“ кој доби низа позитивни коментари, дефинитивно покажува дека Северина со која и да било модна комбинација на неа, зрачи со сексибил.