сандали | Trendseteri
Menu

Tag: сандали

Највпечатливи чевли од модните…

5137
“Фрлете” поглед на најдобрите модели од сите модни недели Се наоѓаме во сезоната на светските модни недели, па затоа…

Сандали кои секоја жена…

6235
Трендот кој стана актуелен минатата година продолжува да владее на сцената   Пролетта се приближува и време е да…

Волнени чорапи и сандали?

4176
Брендот Coach со нова колекција   Иако долго време се сметаше за модно промашување, комбинацијата чорапи-сандали веќе неколку сезони…

Фармерки и отворени сандали

4168
Погледнете како да комбинирате фармерки и отворени сандали Иако е лето и температурите се над 30-ката, сепак има ситуации…

Познатите дами ги носат…

2968
Сандалите со тенки ременчиња доминираат оваа пролет! Пролетта штотуку започна и голем број трендсетерки и љубителки на модата ги…

Чевли за пролет/лето 2019

2893
Од Париз ни пристигнуваат најновите модели на чевли за следната сезона Неодамна заврши Неделата за висока мода во Париз,…