мода | | Trendseteri
Menu

Tag: мода

Белите фармерки вриштат „лето“

23153
Комбинации кои ќе направат да блеснете во бели фармерки   Самите бели фармерки вриштат „лето“! Тие успеваат да се…

Тренди здолништа за топли…

16693
Модерен и шик начин за комбинирање на здолништа оваа пролет   Здолништата се дефинитивно едно од оние класични парчиња…

Парчиња кои секогаш се…

15475
Модата исчезнува, само стилот останува ист   Коко Шанел рекла: „Модата исчезнува, само стилот останува ист.“ Оваа модна икона,…

Заљубете се во сомот…

14873
Погледнете како да го комбинирате овој материјал за да изгледа и софистицирано и модерно   Знаеме дека гардеробата од…

Бел кошула-фустан

21367
Бел и краток, ќе биде апсолутен хит ова лето   Во мода беа уште минатата сезона, а очекувано ќе…

Фармерки и салонки

18774
Одлични комбинации со популарното дуо: Фармерки со салонки   Со првото доаѓање на повисоките температури, секојдневните, обични фармерки почнуваат…

Идеално парче за летните…

14010
Белите здолништа ќе бидат хит ова лето: Како да ги комбинирате и носите?   Здолништата се задолжителни жители на…

Парче што прилега на…

16883
Ова парче ќе доминира по улиците ова лето   Некаде помеѓу забрзаните денови и опуштени вечери, потребна ни е…

Фигура според аутфит

15140
Неколку атрактивни модни парчиња кои додаваат некој килограм повеќе   Колку и да сакате да ги следите модните трендови…

Нијанса на зелена која…

18138
„Neo Mint“ слаткаста и свежа – Тренд боја за ова лето   Ние сме сепак оптимисти и веруваме дека…