#бизнис стил | | Trendseteri
Menu

Tag: #бизнис стил

Massimo Dutti за деловни…

4504
Новата колекција на популарниот бренд   Популарниот моден бренд Massimo Dutti, познат по класичната естетика го претстави едиторијалот за…

Стилски трикови за бизнис…

2308
Зрачете со самодоверба и моќ   Облеката која ја носиме има огромно влијание на тоа како се чувствуваме и…

Стил на денот: Викторија…

1880
Светската трендсетерка во фантастично бизнис издание Познатата британска дизајнерка и светска трендсетерка Викторија Бекам, секогаш одбира спектакуларни модни комбинации.…

Моќни и удобни предлози…

1862
Време е бизнис стилот да стане интересен   Добра вест за сите дами е што патиките не се веќе…