Саша Ковачевиќ на афтерворк забавите во DejaVu | Trendseteri
Menu

Саша Ковачевиќ ќе ја отвори 4-тата сезона на афтерворк забавите во DejaVu

Саша Ковачевиќ ќе ја отвори 4-тата сезона на афтерворк забавите во DejaVu

 

Четвртата сезона  на AFTERWORK  забавите во популарниот кафе -ресторан  DejaVu  во Capitol Mall, ќе ја отвори  моментално најпопуларната балканска мегаѕвезда Саша Ковачевиќ. Од менаџментот на Дежаву и оваа сезона на автерворк журките  најавуват големи балкански  музички звезди и  диџеи од светски калибар.

Скопјани со душа чекаат да стартуваат овие петочни забави кои градската монотинија и сивилото го обоиа во боите на добрите журки кои во 4-тата сезона ќе бидат уште појаки.Миленикот на женските срца Саша Ковачевиќ ќе пее од 18 часот. Голем дел од резервациите веќе се букирани,а чинат од 4 до 6 илјади денари.
Резервации на тел: 076/304-009, 078/242536.