Бинго девојката Натали Грубовиќ има Ќерка | Trendseteri
Menu

Натали се породи

Бинго девојката Натали Грубовиќ – Глусач има ќерка

 

Нашата позната водителка и поранешна манекенка Натали, која е позната како Бинго – девојка се породи синоќа во приватната Клиника Ацибадем во Скопје. Натали, која живее со сопругот Дрен Глусач во Нови Сад,  уште пред 2 недели допатува во Македонија за да се породи в Скопје.

Натали и Дрен се венчаа минатата година во мај. Ќерката е резултат на нивната голема љубов, вели Натали.

Зошто се породи во Македонија не знаеме, но се надеваме наскоро на изјава од страна на семејството Грубовиќ – Глусач, бидејќи по свадбата, Натали изјави следно
– Моето време во Македонија заврши, не се пронаоѓам веќе во шоу-бизнисот и јавната сцена.

За повеќе информации и името на ќерката ќе информираме наскоро.

Нека е здрава и жива