Атрактивни и на 52 т.е. 54 години | Trendseteri
Menu

Атрактивни и на 52 т.е. 54 години

Хали Бери во црн комбинезон покрај Кијану Ривс на премиерата на „John Wick: Chapter 3“


Хали Бери и Кијану Ривс се држеа рака под рака префрлувајќи љубовни погледи додека позираа на црвениот тепих на премиерата на „John Wick: Chapter 3 – Parabellum“ во Њујорк.

На настанот, 52-годишната актерка изгледаше атрактивно во црн комбинезон од „Cushnie“, а 54-годишниот актер носеше црн костум и црна кошула.

Хали и Кијану ги имаат главните улоги во трилерот кој ќе започне да се прикажува на 17 мај.